Deweloperuch

Orła Białego 7

Transakcje
12
z aktów notarialnych (RCN)
Średnia cena
456 328 zł
Średni metraż
39,9 m²
Śr. cena za m²
11 432 zł/m²

Mieszkania

7 mieszkań z aktów notarialnych
DataLokalIzbyKondygnacjaMetrażCenaHistoria cen
LokalHistoria cenCena
paź 2023Lok. 538,8 m²2238,8 m²2 izby · kond. 2paź 2023710 000 zł18 280 zł/m²
+280 000 zł (+65,1%)
Historia cen
DataZmianaCena
paź 2023RW
+295 000 zł
710 000 zł
18 280 zł/m²
paź 2015
-15 000 zł
415 000 zł
7751 zł/m²
cze 2015
-
430 000 zł
8031 zł/m²
Brak informacji
sty 2023Lok. 1138,8 m²3238,8 m²3 izby · kond. 2sty 2023615 000 zł15 834 zł/m²
+185 000 zł (+43,0%)
Historia cen
DataZmianaCena
sty 2023RW
+185 000 zł
615 000 zł
15 834 zł/m²
sie 2015
-
430 000 zł
8025 zł/m²
Brak informacji
lip 2022Lok. 238,2 m²2138,2 m²2 izby · kond. 1lip 2022665 000 zł17 390 zł/m²
+161 000 zł (+31,9%)
Historia cen
DataZmianaCena
lip 2022RW
+161 000 zł
665 000 zł
17 390 zł/m²
maj 2015
-
504 000 zł
9414 zł/m²
Brak informacji
sty 2017Lok. 938,8 m²2238,8 m²2 izby · kond. 2sty 2017320 000 zł8 239 zł/m²
+10 000 zł (+3,2%)
Historia cen
DataZmianaCena
sty 2017RW
+10 000 zł
320 000 zł
8239 zł/m²
cze 2015
-
310 000 zł
7981 zł/m²
Brak informacji
cze 2015Lok. 653,5 m²3453,5 m²3 izby · kond. 4cze 2015450 000 zł8 405 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
cze 2015
-
450 000 zł
8405 zł/m²
Brak informacji
maj 2015Lok. 1038,8 m²2338,8 m²2 izby · kond. 3maj 2015338 930 zł8 726 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
maj 2015
-
338 930 zł
8726 zł/m²
Brak informacji
maj 2015Lok. 338,2 m²2138,2 m²2 izby · kond. 1maj 2015288 000 zł7 531 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
maj 2015
-
288 000 zł
7531 zł/m²
Brak informacji

Mediana ceny transakcyjnej za m²

18 280 zł/m²— kw/kw— r/r
IV kw. 2023 · 1 transakcja · Okolica 1 km: 14 794 zł/m² · Mielno: 9 419 zł/m² · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mieszkania pod adresem Orła Białego 7, Mielno

Pod adresem Orła Białego 7 w Mielnie zarejestrowaliśmy 12 transakcji mieszkaniowych z Rejestru Cen Nieruchomości (RCN). Metraże mieszczą się w przedziale 38,2-53,5 m². Dominują mieszkania 2-izbowe (większość lokali). Pierwsza zarejestrowana transakcja: 15 maja 2015, ostatnia: 11 października 2023.

W latach 2024-2026 nie odnotowaliśmy żadnych transakcji pod tym adresem (najnowsza pochodzi z 11 października 2023).

Porównaj z innymi adresami w Mielnie
Pełna lista adresów z cenami transakcyjnymi z aktów notarialnych.
Zobacz adresy