Deweloperuch

Piastów 11

Transakcje
5
z aktów notarialnych (RCN)
Średnia cena
1 142 363 zł
Średni metraż
69,2 m²
Śr. cena za m²
16 510 zł/m²

Mieszkania

5 mieszkań z aktów notarialnych
DataLokalIzbyKondygnacjaMetrażCenaHistoria cen
LokalHistoria cenCena
lis 2022Lok. 4356,7 m²3556,7 m²3 izby · kond. 5lis 20221 217 729 zł21 488 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lis 2022RP
-
1 217 729 zł
21 488 zł/m²
Brak informacji
lut 2022Lok. 37106,6 m²54106,6 m²5 izb · kond. 4lut 20221 558 200 zł14 615 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lut 2022RP
-
1 558 200 zł
14 615 zł/m²
Brak informacji
lut 2022Lok. 2754,0 m²3354,0 m²3 izby · kond. 3lut 2022956 463 zł17 716 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lut 2022RP
-
956 463 zł
17 716 zł/m²
Brak informacji
lut 2022Lok. 2853,8 m²3353,8 m²3 izby · kond. 3lut 2022753 218 zł14 000 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lut 2022RP
-
753 218 zł
14 000 zł/m²
Brak informacji
sty 2022Lok. 4074,9 m²4574,9 m²4 izby · kond. 5sty 20221 226 203 zł16 373 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
sty 2022RP
-
1 226 203 zł
16 373 zł/m²
Brak informacji

Mediana ceny transakcyjnej za m²

21 488 zł/m²— kw/kw— r/r
IV kw. 2022 · 1 transakcja · Okolica 2 km: 6 327 zł/m² · Mielno: 13 426 zł/m² · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mieszkania pod adresem Piastów 11, Mielno

Pod adresem Piastów 11 w Mielnie zarejestrowaliśmy 5 transakcji mieszkaniowych z Rejestru Cen Nieruchomości (RCN). Metraże mieszczą się w przedziale 53,8-106,6 m². Dominują mieszkania 3-izbowe (większość lokali). Pierwsza zarejestrowana transakcja: 31 stycznia 2022, ostatnia: 22 listopada 2022.

W latach 2024-2026 nie odnotowaliśmy żadnych transakcji pod tym adresem (najnowsza pochodzi z 22 listopada 2022).

Porównaj z innymi adresami w Mielnie
Pełna lista adresów z cenami transakcyjnymi z aktów notarialnych.
Zobacz adresy