Deweloperuch

Osiedle Podgórze 1C

Transakcje
18
z aktów notarialnych (RCN)
Śr. cena (2 lata)
514 667 zł
Średni metraż
41,6 m²
Śr. cena/m² (2 lata)
12 372 zł/m²

Mieszkania

15 mieszkań z aktów notarialnych
DataLokalIzbyKondygnacjaMetrażCenaHistoria cen
LokalHistoria cenCena
cze 2025Lok. 29A41,4 m²2341,4 m²2 izby · kond. 3cze 2025480 000 zł11 594 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
cze 2025RW
-
480 000 zł
11 594 zł/m²
Brak informacji
lis 2024Lok. 337,2 m²2137,2 m²2 izby · kond. 1lis 2024504 000 zł13 556 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lis 2024RW
-
504 000 zł
13 556 zł/m²
Brak informacji
lis 2024Lok. 446,2 m²2146,2 m²2 izby · kond. 1lis 2024560 000 zł12 116 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lis 2024RW
-
560 000 zł
12 116 zł/m²
Brak informacji
lip 2022Lok. 761,8 m²3161,8 m²3 izby · kond. 1lip 2022575 000 zł9 298 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lip 2022RW
-
575 000 zł
9298 zł/m²
Brak informacji
gru 2021Lok. 2834,8 m²1034,8 m²1 izba · kond. 0gru 2021480 000 zł13 805 zł/m²
+280 000 zł (+140,0%)
Historia cen
DataZmianaCena
gru 2021RW
+280 000 zł
480 000 zł
13 805 zł/m²
mar 2014
-
200 000 zł
5752 zł/m²
Brak informacji
gru 2021Lok. 1763,2 m²3263,2 m²3 izby · kond. 2gru 2021565 000 zł8 938 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
gru 2021RW
-
565 000 zł
8938 zł/m²
Brak informacji
lut 2021Lok. 654,0 m²2154,0 m²2 izby · kond. 1lut 2021365 000 zł6 756 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lut 2021RW
-
365 000 zł
6756 zł/m²
Brak informacji
sty 2021Lok. 25 bud.1C86,8 m²2386,8 m²2 izby · kond. 3sty 2021300 000 zł3 456 zł/m²
−100 000 zł (−25,0%)
Historia cen
DataZmianaCena
sty 2021RW
-100 000 zł
300 000 zł
3456 zł/m²
lut 2017RW
-
400 000 zł
4608 zł/m²
Brak informacji
lis 2020Lok. 29B53,1 m²1353,1 m²1 izba · kond. 3lis 2020409 000 zł7 700 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lis 2020RW
-
409 000 zł
7700 zł/m²
Brak informacji
wrz 2020Lok. 1255,8 m²3255,8 m²3 izby · kond. 2wrz 2020385 000 zł6 898 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
wrz 2020RW
-
385 000 zł
6898 zł/m²
Brak informacji
paź 2019Lok. 27151,7 m²33151,7 m²3 izby · kond. 3paź 2019570 000 zł3 756 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
paź 2019RP
-
570 000 zł
3756 zł/m²
Brak informacji
sie 2017Lok. 162,9 m²3162,9 m²3 izby · kond. 1sie 2017300 000 zł4 768 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
sie 2017RW
-
300 000 zł
4768 zł/m²
Brak informacji
lip 2017Lok. 1654,4 m²2054,4 m²2 izby · kond. 0lip 2017320 000 zł5 879 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
lip 2017RW
-
320 000 zł
5879 zł/m²
Brak informacji
kwi 2014Lok. 1961,5 m²3261,5 m²3 izby · kond. 2kwi 2014360 000 zł5 852 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
kwi 2014
-
360 000 zł
5852 zł/m²
Brak informacji
wrz 2010Lok. 020604_1.000154,4 m²2254,4 m²2 izby · kond. 2wrz 2010244 388 zł4 490 zł/m²
−75 612 zł (−23,6%)
Historia cen
DataZmianaCena
wrz 2010
-75 612 zł
244 388 zł
4490 zł/m²
cena brutto w tym cena miejsca postojowego 5136, i udział w LU 10 bud.1C i LU 20 bud. 1B.
sie 2010
-
320 000 zł
3687 zł/m²
cena brutto w tym cena udziału w lokalu LU20,LU 10,LU 20 bud. 1B.
Brak informacji

Mediana ceny transakcyjnej za m²

11 594 zł/m²— kw/kw— r/r
II kw. 2025 · 1 transakcja · Okolica 1 km: 13 018 zł/m² · Szklarska Poręba: 11 660 zł/m² · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mieszkania pod adresem Osiedle Podgórze 1C, Szklarska Poręba

Pod adresem Osiedle Podgórze 1C w Szklarskiej Porębie zarejestrowaliśmy 18 transakcji mieszkaniowych z Rejestru Cen Nieruchomości (RCN). Metraże mieszczą się w przedziale 34,8-151,7 m². Dominują mieszkania 2-izbowe. Pierwsza zarejestrowana transakcja: 30 sierpnia 2010, ostatnia: 10 czerwca 2025.

W latach 2024-2026 odnotowaliśmy 3 transakcje mieszkaniowe. Metraże mieszczą się w przedziale 37,2-46,2 m². Ceny transakcyjne wynoszą od 480 000 zł do 560 000 zł. Średnia cena za m²: 12 372 zł (zakres 11 594-13 556 zł/m²). Średnia cena nieruchomości: 514 667 zł.

Porównaj z innymi adresami w Szklarskiej Porębie
Pełna lista adresów z cenami transakcyjnymi z aktów notarialnych.
Zobacz adresy