Siemianowice Śląskie

Statystyki ofert deweloperów
w Siemianowicach Śląskich

Przegląd

Aktualny stan ofert deweloperów w wybranym zakresie: ile lokali jest w sprzedaży, za ile i kto je wystawia. Ceny liczone z poszczególnych lokali. Kafel z ikoną mapy = metryka mapy.

Inwestycje
8

Ceny

Za ile deweloperzy wystawiają lokale w wybranym zakresie i kto ma ich najwięcej - ceny w czasie, liczba ofert największych deweloperów, koncentracja rynku, a niżej rozkład cen i widełki liczone z cen poszczególnych aktywnych ofert.

Cena za m² mieszkania w Siemianowicach Śląskich

8 600 zł/m²−3,4 % kw/kw— r/r
listopad 2026 · 270 ofert
−2,8 %
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha (rynek pierwotny)

Oferty mieszkań według dewelopera w Siemianowicach Śląskich

270 ofert+52,5 % kw/kw— r/r
Wszystkie oferty · listopad 2026
+106,1 %
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha (rynek pierwotny)

Koncentracja rynku

2 z 4
deweloperów ma połowę z 270 aktywnych ofert · stan na 4 lis 2026
największy: 37,8 %pozostałych 2: 33,0 %
OfertyUdział
  1. 1.Antrans Invest Sp. z o.o.1 inwestycja10237,8 %
  2. 2.NEXX Developer Sp. z o.o1 inwestycja7929,3 %
  3. 3.Adatex5 inwestycji6624,4 %
  4. 4.Modena Group1 inwestycja238,5 %
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha (rynek pierwotny)

Rozkład cen ofert

8 600 zł/m²
mediana · połowa ofert 8 033–8 950 zł/m²
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha, stan na 4 lis 2026

Widełki ceny za m² wg metrażu

8 600 zł/m²
mediana wszystkich ofert · połowa ofert 8 033–8 950 zł/m² · 270 ofert
do 30 m²0 ofert
za mało ofert
30–40 m²23 oferty
8 772–9 250 zł/m²
40–50 m²50 ofert
8 011–8 950 zł/m²
50–60 m²59 ofert
8 200–9 040 zł/m²
60–70 m²90 ofert
7 933–8 740 zł/m²
70–80 m²35 ofert
8 095–8 890 zł/m²
80–90 m²0 ofert
za mało ofert
90–100 m²4 oferty
za mało ofert
100–110 m²9 ofert
8 400–9 890 zł/m²
110–120 m²0 ofert
za mało ofert
120–130 m²0 ofert
za mało ofert
130–140 m²0 ofert
za mało ofert
140–150 m²0 ofert
za mało ofert
150+ m²0 ofert
za mało ofert
  • Połowa ofert (25–75 %)
  • Mediana
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha, stan na 4 lis 2026

Tempo sprzedaży

Ile lokali deweloperzy sprzedają w wybranym zakresie i jak szybko - ta sama metoda co na stronach deweloperów i inwestycji: sprzedaż = lokal, który zniknął z oferty, a powrót lokalu ją odejmuje. Gdy z oferty inwestycji naraz znika prawie wszystko (co najmniej 5 lokali i 80% oferty) albo naraz wraca do niej prawie cała oferta lub co najmniej 10 lokali, to wycofanie z serwisów i powrót, a nie sprzedaż: nie liczymy ani zniknięć tych lokali, ani ich powrotów. Nowe lokale w ofercie (etapy i pojedyncze wystawienia) nie zaniżają tempa.

Sprzedane (12 mies.)
65lokali
netto, po powrotach
Tempo sprzedaży
5,4/ mies.
lokali miesięcznie
Czas wyprzedaży
~50 mies.
ok. grudzień 2030
Mediana sprzedaży
—
za mało sprzedanych lokali

Sprzedaż netto miesięcznie

65 lokali
ostatnie 12 mies.: lis 2025 – paź 2026 · netto, po powrotach
razem 69
Źródło: oferty deweloperów w bazie Deweloperucha. Dane przedstawione na wykresie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, dlatego nie odpowiadamy za ich poprawność, kompletność ani aktualność.

Metraż

Jakie lokale są w ofercie w wybranym zakresie: liczba aktywnych ofert w każdej klasie metrażu (te same klasy co w widełkach ceny za m²).

Rozkład metrażu

60,1 m²
mediana · połowa ofert 48,1–66,5 m²
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha, stan na 4 lis 2026

Dzielnice

Porównanie w obrębie miasta na dziś: za ile deweloperzy wystawiają lokale w dzielnicy (z cen poszczególnych lokali) i ile ofert jest w sprzedaży. Ranking na górze kolumny sortuje te same dzielnice po aktywnej metryce.

Cena za m² i liczba ofert wg dzielnicy

Brak ofert z dzielnicą w tym zakresie.
Źródło: Oferty deweloperów w bazie Deweloperucha (rynek pierwotny)