Szczecin

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
w Skolwinie, Szczecin

Przegląd

Bieżący kwartałmało danychOstatni pełny kwartał ma za mało aktów notarialnych na medianę

Ceny transakcyjne mieszkań w Skolwinie w Szczecinie — ostatnie 12 mies. (sie 2025 – lip 2026): 7814 zł/m², 3 transakcje. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Skolwin na tle Szczecina

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Gumieńce11 889+2,8%243
Centrum8381-4%182
Pomorzany9762+3%181
Niebuszewo-Bolinko8627-0,2%181
Drzetowo-Grabowo8577+3,7%177
Pogodno9238-2,3%162
Turzyn8000-1,4%153
Śródmieście-Zachód8720-9,1%140
Nowe Miasto11 681-1,8%139
Śródmieście-Północ10 009+1,3%132
Warszewo10 673-1,6%118
Żelechowa10 056-2,1%115
Niebuszewo10 096II kw. 2026+9,8%93
Zawadzkiego-Klonowica9153+4,4%90
Świerczewo9339+13%86
Arkońskie-Niemierzyn11 807+8,3%78
Stare Miasto11 326+16,5%64
Dąbie9255II kw. 2026-4,7%54
Stołczyn8858-14,9%49
Słoneczne8900II kw. 2026+10%48
Podjuchy7592II kw. 2026-44
Bukowe-Klęskowo11 432II kw. 2026-43
Krzekowo-Bezrzecze9813-4,1%35
Łękno9282II kw. 2026-29
Zdrojemało danych-23
Osówmało danych-21
Kijewomało danych-18
Golęcino-Gocławmało danych-16
Majowemało danych-16
Międzyodrze-Wyspa Puckamało danych-15
Bukowomało danych-11
Załom-Kasztanowemało danych-10
Wielgowo-Sławociesze-Zdunowomało danych-8
Płonia-Śmierdnica-Jezierzycemało danych-7
Głębokie-Pilchowomało danych-3
Skolwinmało danych-3
Żydowce-Kluczmało danych-3
Mediana zł/m² i r/r: III kw. 2026 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: paź 2025 – wrz 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań w Skolwinie w Szczecinie

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Skolwin