Deweloperuch
Zobacz na mapie
Ortofotomapa: GUGiK

Montano bud. B3 - apartamenty inwestycyjne

DewelopART·Zwycięzców , Polanica-Zdrój
Cena od
242 925 zł
do 497 043 zł
Cena za m² od
12 300 zł/m²
średnio 12 384 zł/m²
Zmiana ceny za m²
+0,7 %
średniej od 8 lutego 2026
Dostępne
5 z 14
aktywnych ofert

To Twoja inwestycja?

Skontaktuj się z nami, aby za darmo dodać zdjęcia, rzuty i opisy.

Napisz do nas: kontakt@deweloperuch.pl

Dostępne mieszkania

5 ofert

Źródło: Dane przedstawione na wykresie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, dlatego nie odpowiadamy za ich poprawność, kompletność ani aktualność.

LokalPokojeMetrażHistoria cenCena
B3/0/519,75 m²1 pokój · parter19,75 m²brak zmian242 925 zł12 300 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś242 925 zł
8 lut 2026-242 925 zł12 300 zł/m²
B3/0/619,75 m²1 pokój · parter19,75 m²brak zmian242 925 zł12 300 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś242 925 zł
8 lut 2026-242 925 zł12 300 zł/m²
B3/0/720,01 m²1 pokój · parter20,01 m²brak zmian246 123 zł12 300 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś246 123 zł
8 lut 2026-246 123 zł12 300 zł/m²
B3/0/220,05 m²1 pokój · parter20,05 m²
+10 025 zł (+4,1%)
256 640 zł12 800 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś256 640 zł
27 mar 2026+10 025 zł256 640 zł12 800 zł/m²
16 lut 2026-246 615 zł12 300 zł/m²
B3/0/1440,41 m²1 pokój · parter40,41 m²brak zmian497 043 zł12 300 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś497 043 zł
8 lut 2026-497 043 zł12 300 zł/m²
Darmowy raport

Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję

Średnia cena ofertowa w tej inwestycji utrzymuje się na poziomie ofert konkurencji, ale przekracza ceny transakcyjne w okolicy.

Porównanie dla mieszkania o średnim metrażu w tej inwestycji (24,0 m²): 2 oferty konkurencji oraz 9 transakcji w okolicy.

EkstremalnietanioEkstremalniedrogo80WYNIKBardzodrogo

Transakcje w okolicy

EkstremalnietanioEkstremalniedrogo55WYNIKW cenierynku

Oferty konkurencji

Szacunkowa wycena

Poznaj szacowaną wartość rynkową średniego mieszkania i cenę za m².

Transakcje w okolicy

Sprawdź rzeczywiste ceny transakcyjne podobnych mieszkań w wybranym promieniu.

Oferty konkurencji

Porównaj cenę z aktualnymi ofertami konkurencyjnych inwestycji w okolicy.

Historia cen w inwestycji Montano bud. B3 - apartamenty inwestycyjne

12 384 zł/m²+0,1 % kw/kw— r/r
3 lis 2026
+0,7 %
Źródło: ceny ofertowe deweloperów (baza Deweloperucha). Dane przedstawione na wykresie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, dlatego nie odpowiadamy za ich poprawność, kompletność ani aktualność.
Deweloper
DewelopART

Profil dewelopera zbiera wszystkie jego inwestycje, historię cen i tempo sprzedaży w jednym miejscu.

Zobacz profil dewelopera →
Porównaj z innymi inwestycjami w Polanicy-Zdroju
Pełna lista inwestycji z historią cen i tempem sprzedaży.
Zobacz inwestycje