Deweloperuch
Zobacz na mapie
Ortofotomapa: GUGiK

Montano bud. B3

DewelopART·Zwycięzców , Polanica-Zdrój
Cena od
505 008 zł
do 615 888 zł
Cena za m² od
9 990 zł/m²
średnio 10 573 zł/m²
Zmiana ceny za m²
−2,3 %
średniej od 8 lutego 2026
Dostępne
7 z 20
aktywnych ofert

To Twoja inwestycja?

Skontaktuj się z nami, aby za darmo dodać zdjęcia, rzuty i opisy.

Napisz do nas: kontakt@deweloperuch.pl

Dostępne mieszkania

7 ofert

Źródło: Dane przedstawione na wykresie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, dlatego nie odpowiadamy za ich poprawność, kompletność ani aktualność.

LokalPokojeMetrażHistoria cenCena
B3/3/3446,76 m²2 pokoje · 3. piętro46,76 m²
−24 732 zł (−4,7%)
505 008 zł10 800 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś505 008 zł
12 maj 2026-24 732 zł505 008 zł10 800 zł/m²
8 lut 2026-529 740 zł11 329 zł/m²
B3/3/3648,88 m²2 pokoje · 3. piętro48,88 m²
−22 464 zł (−4,1%)
527 904 zł10 800 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś527 904 zł
12 maj 2026-22 464 zł527 904 zł10 800 zł/m²
8 lut 2026-550 368 zł11 260 zł/m²
B3/3/4048,89 m²2 pokoje · 3. piętro48,89 m²
−22 356 zł (−4,1%)
528 012 zł10 800 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś528 012 zł
12 maj 2026-22 356 zł528 012 zł10 800 zł/m²
8 lut 2026-550 368 zł11 257 zł/m²
B3/3/3348,97 m²2 pokoje · 3. piętro48,97 m²
−22 572 zł (−4,1%)
528 876 zł10 800 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś528 876 zł
12 maj 2026-22 572 zł528 876 zł10 800 zł/m²
8 lut 2026-551 448 zł11 261 zł/m²
B3/3/3860,51 m²2 pokoje · 3. piętro60,51 m²
−16 338 zł (−2,6%)
604 495 zł9990 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś604 495 zł
27 mar 2026-16 338 zł604 495 zł9990 zł/m²
8 lut 2026-620 833 zł10 260 zł/m²
B3/3/3958,00 m²2 pokoje · 3. piętro58,00 m²
−35 469 zł (−5,5%)
614 799 zł10 600 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś614 799 zł
12 maj 2026-23 426 zł614 799 zł10 600 zł/m²
27 mar 2026-12 043 zł638 225 zł11 004 zł/m²
8 lut 2026-650 268 zł11 212 zł/m²
B3/3/3559,22 m²2 pokoje · 3. piętro59,22 m²
−23 796 zł (−3,7%)
615 888 zł10 400 zł/m²
Historia cen
DataZmianaCena
Dziś615 888 zł
12 maj 2026-104 zł615 888 zł10 400 zł/m²
27 mar 2026-23 692 zł615 992 zł10 402 zł/m²
8 lut 2026-639 684 zł10 802 zł/m²
Darmowy raport

Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję

Średnia cena ofertowa w tej inwestycji jest niższa od ofert konkurencji, ale wyższa od cen transakcyjnych w okolicy.

Porównanie dla mieszkania o średnim metrażu w tej inwestycji (53,0 m²): 11 ofert konkurencji oraz 7 transakcji w okolicy.

EkstremalnietanioEkstremalniedrogo74WYNIKBardzodrogo

Transakcje w okolicy

EkstremalnietanioEkstremalniedrogo4WYNIKEkstremalnietanio

Oferty konkurencji

Szacunkowa wycena

Poznaj szacowaną wartość rynkową średniego mieszkania i cenę za m².

Transakcje w okolicy

Sprawdź rzeczywiste ceny transakcyjne podobnych mieszkań w wybranym promieniu.

Oferty konkurencji

Porównaj cenę z aktualnymi ofertami konkurencyjnych inwestycji w okolicy.

Historia cen w inwestycji Montano bud. B3

10 573 zł/m²+1,3 % kw/kw— r/r
3 lis 2026
−2,3 %
Źródło: ceny ofertowe deweloperów (baza Deweloperucha). Dane przedstawione na wykresie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, dlatego nie odpowiadamy za ich poprawność, kompletność ani aktualność.
Deweloper
DewelopART

Profil dewelopera zbiera wszystkie jego inwestycje, historię cen i tempo sprzedaży w jednym miejscu.

Zobacz profil dewelopera →
Porównaj z innymi inwestycjami w Polanicy-Zdroju
Pełna lista inwestycji z historią cen i tempem sprzedaży.
Zobacz inwestycje