Deweloperuch
Transakcje
7
z aktów notarialnych (RCN)
Śr. cena (2 lata)
882 000 zł
Średni metraż
80,9 m²
Śr. cena/m² (2 lata)
10 904 zł/m²

Mieszkania

4 mieszkania z aktów notarialnych
DataLokalIzbyKondygnacjaMetrażCenaHistoria cen
LokalHistoria cenCena
sty 2026Lok. 377,1 m²4177,1 m²4 izby · kond. 1sty 2026784 000 zł10 169 zł/m²
+374 000 zł (+91,2%)
Historia cen
DataZmianaCena
sty 2026RW
+374 000 zł
784 000 zł
10 169 zł/m²
lut 2011
-
410 000 zł
5318 zł/m²
Brak informacji
sie 2024Lok. 484,7 m²4284,7 m²4 izby · kond. 2sie 2024980 000 zł11 574 zł/m²
+620 000 zł (+172,2%)
Historia cen
DataZmianaCena
sie 2024
+620 000 zł
980 000 zł
11 574 zł/m²
gru 2010
-
360 000 zł
4252 zł/m²
Brak informacji
lis 2023Lok. 237,2 m²2037,2 m²2 izby · kond. 0lis 2023410 000 zł11 013 zł/m²
+175 000 zł (+74,5%)
Historia cen
DataZmianaCena
lis 2023
+175 000 zł
410 000 zł
11 013 zł/m²
gru 2010
-
235 000 zł
6312 zł/m²
Brak informacji
mar 2011Lok. 137,2 m²2037,2 m²2 izby · kond. 0mar 2011235 000 zł6 312 zł/m²brak zmian
Historia cen
DataZmianaCena
mar 2011
-
235 000 zł
6312 zł/m²
Brak informacji

Mediana ceny transakcyjnej za m²

10 169 zł/m²— kw/kw— r/r
I kw. 2026 · 1 transakcja · Okolica 5 km: 11 428 zł/m² · Poznań: 11 351 zł/m² · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mieszkania pod adresem Ul. Pilska 13a, Poznań

Pod adresem Ul. Pilska 13a w Poznaniu zarejestrowaliśmy 7 transakcji mieszkaniowych z Rejestru Cen Nieruchomości (RCN). Metraże mieszczą się w przedziale 37,2-84,7 m². Dominują mieszkania 2-izbowe. Pierwsza zarejestrowana transakcja: 29 grudnia 2010, ostatnia: 14 stycznia 2026.

W latach 2024-2026 odnotowaliśmy 2 transakcje mieszkaniowe. Metraże mieszczą się w przedziale 77,1-84,7 m². Ceny transakcyjne wynoszą od 784 000 zł do 980 000 zł. Średnia cena za m²: 10 904 zł (zakres 10 169-11 574 zł/m²). Średnia cena nieruchomości: 882 000 zł.

Porównaj z innymi adresami w Poznaniu
Pełna lista adresów z cenami transakcyjnymi z aktów notarialnych.
Zobacz adresy