Katowice

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
w Podlesiu, Katowice

Przegląd

Bieżący kwartałmało danychOstatni pełny kwartał ma za mało aktów notarialnych na medianę

Ceny transakcyjne mieszkań w Podlesiu w Katowicach — ostatnie 12 mies. (sie 2025 – lip 2026): 12 215 zł/m², 11 transakcji. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Ceny

Cena za m² mieszkania w Podlesiu w Katowicach

12 900 zł/m²— kw/kw— r/r
lipiec 2026 · 1 transakcja · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena za m² pojedynczych transakcji

—
  • Mediana
  • Połowa transakcji
  • Transakcja
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji

Liczba transakcji w Podlesiu w Katowicach

1 transakcja
lipiec 2026
razem 14
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Metraż

Metraż mieszkania w Podlesiu w Katowicach

45,4 m²— kw/kw— r/r
lipiec 2026 · 1 transakcja · zmiany: za mało transakcji w kwartale
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Podlesie na tle Katowic

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Śródmieście9053+3%351
Ligota-Panewniki8297-10,2%272
Osiedle Tysiąclecia8293+3%239
Piotrowice-Ochojec8834+11,8%207
Koszutka8045-3,1%179
Wełnowiec-Józefowiec8972+23,5%172
Osiedle Paderewskiego-Muchowiec12 333+12,7%161
Bogucice8088-0%147
Załęska Hałda-Brynów8173-3,2%125
Kostuchna9608-7,2%122
Giszowiec7180-3,8%120
Janów-Nikiszowiec6371+1%115
Szopienice-Burowiec6361+11,6%109
Zawodzie7804+17,4%97
Dąb9504-1,3%91
Załęże4912-19,7%88
Brynów-Osiedle Zgrzebnioka12 090+6,3%77
Osiedle Witosa8274+32,8%49
Murcki6072-32
Dąbrówka Mała7161+9,3%27
Zarzeczemało danych-13
Podlesiemało danych-10
Mediana zł/m² i r/r: III kw. 2026 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: lis 2025 – paź 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań w Podlesiu w Katowicach

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Podlesie