Bydgoszcz

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
na Okolu, Bydgoszcz

Przegląd

Największy wzrost ceny

Nowy Fordon

7770 zł/m², III kw. 2025

+11,2 % r/r

Największy spadek ceny

Szwederowo

7254 zł/m², III kw. 2025

−6,3 % r/r

Mediana ceny transakcyjnej mieszkań na Okolu w Bydgoszczy w III kwartale 2025: 7650 zł/m² (+2,9% r/r), 41 transakcji; ostatnie 12 mies. (sty 2025 – gru 2025): 8273 zł/m², 129 transakcji. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Ceny

Cena za m² mieszkania na Okolu w Bydgoszczy

7 954 zł/m²−11,0 % kw/kw+2,9 % r/r
listopad 2025 · 5 transakcji · zmiany: III kw. 2025
+54,5 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena za m² pojedynczych transakcji

—
+54,5 %
  • Mediana
  • Połowa transakcji
  • Transakcja
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mediana cen według segmentu - Okole

III kw. 2025 · r/r vs III kw. 2024 · kw/kw vs II kw. 2025

Według metrażu

SegmentMediana zł/m²Transakcje
do 35 m²7398 zł/m²
r/r -11,0%kw/kw -13,9%
25
35-60 m²8508 zł/m²
r/r +15,0%kw/kw -3,4%
10

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Według liczby izb

SegmentMediana zł/m²Transakcje
1 izba7308 zł/m²
r/r -12,1%kw/kw -15,0%
7
2 izby7317 zł/m²
r/r -11,8%kw/kw -17,4%
14

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Cena mieszkania według metrażu na Okolu w Bydgoszczy

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji

Liczba transakcji na Okolu w Bydgoszczy

5 transakcji
listopad 2025
razem 465
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji według przedziału cenowego na Okolu w Bydgoszczy

41 transakcji
Razem · III kw. 2025

III kw. 2025 · r/r vs III kw. 2024 · kw/kw vs II kw. 2025 · przedziały dopasowane do poziomu cen w mieście

Przedział cenowyTransakcjeUdział
do 200 tys. zł14
r/r -kw/kw -
34,1%
200-300 tys. zł8
r/r -33,3%kw/kw -33,3%
19,5%
300-400 tys. zł11
r/r +22,2%kw/kw +10,0%
26,8%
400-500 tys. zł2
r/r -kw/kw -
4,9%
500-650 tys. zł2
r/r -kw/kw -
4,9%
650-800 tys. zł3
r/r -kw/kw -
7,3%
powyżej 800 tys. zł1
r/r -kw/kw -
2,4%
Łącznie41
r/r +20,6%kw/kw +24,2%
100%
razem 604
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Metraż

Metraż mieszkania na Okolu w Bydgoszczy

32,0 m²−10,0 % kw/kw−25,9 % r/r
listopad 2025 · 5 transakcji · zmiany: III kw. 2025
−24,1 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Struktura transakcji według metrażu na Okolu w Bydgoszczy

41 transakcji
Razem · III kw. 2025
razem 577
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Okole na tle Bydgoszczy

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto7250+5,9%63
Nowy Fordon7770+11,2%42
Szwederowo7254-6,3%38
Leśne8496+7,1%31
Wyżyny7179-5%23
Bartodzieje7442-4,1%20
Kapuściska7631+11,2%16
Okole7650+2,9%15
Górzyskowo8433+4,5%13
Wzgórze Wolności7485-3,2%12
Tatrzańskie7242+9,3%11
Bielawy7749+2,5%10
Czyżkówko10 201II kw. 2025-8
Stary Fordon7217+2,1%7
Błonie7511+3,3%4
Flisymało danych-4
Osowa Góra8791-3
Bydgoszcz Wschód - Siernieczekmało danych-1
Jachcicemało danych-1
Łęgnowomało danych-1
Wilczak-Jary6417II kw. 2025-1
Brdyujściemało danych-0
Glinki-Rupienicamało danych-0
Łęgnowo-Wieśmało danych-0
Miedzyń-Prądymało danych-0
Piaskimało danych-0
Smukała - Opławiec - Janowomało danych-0
Terenów Nadwiślańskich8527II kw. 2025-0
Zimne Wody - Czersko Polskiemało danych-0
Mediana zł/m² i r/r: III kw. 2025 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: lis 2025 – paź 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań na Okolu w Bydgoszczy

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Okole