Łódź

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
na Rudzie Pabianickiej, Łódź

Przegląd

Największy wzrost ceny

Fabryczna

8508 zł/m², I kw. 2026

+16,3 % r/r

Największy spadek ceny

Stare Chojny

7691 zł/m², I kw. 2026

−9,1 % r/r

Mediana ceny transakcyjnej mieszkań na Rudzie Pabianickiej w Łodzi w I kwartale 2026: 9041 zł/m², 10 transakcji; ostatnie 12 mies. (kwi 2025 – mar 2026): 9666 zł/m², 42 transakcje. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Ceny

Cena za m² mieszkania na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

8 129 zł/m²−14,4 % kw/kw— r/r
marzec 2026 · 1 transakcja · zmiany: I kw. 2026
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena za m² pojedynczych transakcji

—
  • Mediana
  • Połowa transakcji
  • Transakcja
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena mieszkania według metrażu na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji

Liczba transakcji na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

1 transakcja
marzec 2026
razem 89
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji według przedziału cenowego na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

10 transakcji
Razem · I kw. 2026

I kw. 2026 · r/r vs I kw. 2025 · kw/kw vs IV kw. 2025 · przedziały dopasowane do poziomu cen w mieście

Przedział cenowyTransakcjeUdział
do 200 tys. zł3
r/r -kw/kw -
30,0%
200-300 tys. zł1
r/r -kw/kw -
10,0%
300-400 tys. zł1
r/r -kw/kw -
10,0%
500-650 tys. zł2
r/r -kw/kw -
20,0%
650-800 tys. zł2
r/r -kw/kw -
20,0%
powyżej 800 tys. zł1
r/r -kw/kw -
10,0%
Łącznie10
r/r -kw/kw -9,1%
100%
razem 188
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Metraż

Metraż mieszkania na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

32,6 m²−43,9 % kw/kw— r/r
marzec 2026 · 1 transakcja · zmiany: I kw. 2026
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Struktura transakcji według metrażu na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

10 transakcji
Razem · I kw. 2026
razem 188
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Ruda Pabianicka na tle Łodzi

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Stare Bałuty7179+0,1%354
Stare Polesie7764-2,8%292
Dąbrowa7431+2,9%283
Teofilów7125-7%243
Centrum7769+2,1%217
Retkinia7586+2,1%195
Kurak7634+5,2%175
Widzew Wschód7688+2,6%173
Chojny7106+0,2%169
Marysin Doły6875-8%164
Górniak8006+7,2%158
Żubardź7534+15,8%139
Stare Miasto7274+0,2%132
Koziny6901-7,9%126
Nowe Rokicie7274-2,3%99
Fabryczna8508+16,3%98
Zarzew8198+2,8%92
Stary Widzew7788-8,1%85
Żabieniec7370+15,5%82
Księży Młyn9294+10,9%79
Złotno10 659+7%76
Stare Chojny7691-9,1%76
Fabryczna Widzew8447-0,4%74
Radogoszcz8209+2,4%74
Karolew7393-2,8%66
Lublinek11 044IV kw. 2025+8,2%64
Olechów9954-4,3%53
Julianów8255+3,5%50
Stoki8306IV kw. 2025+12,6%43
Radiostacja9314+20,1%41
Politechniczna10 815-40
Romanów8052IV kw. 2025-36
Rokicie10 155-34
Nowe Sadymało danych-26
Doły8333II kw. 2025-25
Zdrowie9324-23
Ruda Pabianicka9041-21
Niciarnianamało danych-17
Brusmało danych-9
Kochanówkamało danych-4
Sikawamało danych-4
Helenówmało danych-3
Nowosolnamało danych-3
Rogimało danych-3
Smulskomało danych-3
Stare Moskulemało danych-3
Andrzejówmało danych-2
Teofilów Przemysłowymało danych-2
Wiskitnomało danych-2
Mileszkimało danych-1
Chocianowicemało danych-0
Feliksinmało danych-0
Jędrzejów Przemysłowymało danych-0
Łagiewnikimało danych-0
Marysinmało danych-0
Wzniesienia Łódzkiemało danych-0
Mediana zł/m² i r/r: I kw. 2026 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: paź 2025 – wrz 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań na Rudzie Pabianickiej w Łodzi

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Ruda Pabianicka