Bydgoszcz

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
na Bartodziejach, Bydgoszcz

Przegląd

Największy wzrost ceny

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

7652 zł/m², IV kw. 2025

+17,9 % r/r

Największy spadek ceny

Leśne

8193 zł/m², IV kw. 2025

−0,1 % r/r

Mediana ceny transakcyjnej mieszkań na Bartodziejach w Bydgoszczy w IV kwartale 2025: 7377 zł/m² (+6,4% r/r), 38 transakcji; ostatnie 12 mies. (sty 2025 – gru 2025): 7430 zł/m², 190 transakcji. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Ceny

Cena za m² mieszkania na Bartodziejach w Bydgoszczy

8 264 zł/m²−0,9 % kw/kw+6,4 % r/r
grudzień 2025 · 6 transakcji · zmiany: IV kw. 2025
+26,3 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena za m² pojedynczych transakcji

—
+26,3 %
  • Mediana
  • Połowa transakcji
  • Transakcja
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mediana cen według segmentu - Bartodzieje

IV kw. 2025 · r/r vs IV kw. 2024 · kw/kw vs III kw. 2025

Według metrażu

SegmentMediana zł/m²Transakcje
35-60 m²7054 zł/m²
r/r +3,5%kw/kw -4,5%
22
60-90 m²7308 zł/m²
r/r +8,0%kw/kw -2,3%
6

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Według liczby izb

SegmentMediana zł/m²Transakcje
3 izby8316 zł/m²
r/r +20,6%kw/kw +10,1%
9
4 izby i więcej7054 zł/m²
r/r +6,1%kw/kw +5,1%
18

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Cena mieszkania według metrażu na Bartodziejach w Bydgoszczy

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji

Liczba transakcji na Bartodziejach w Bydgoszczy

6 transakcji
grudzień 2025
razem 819
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji według przedziału cenowego na Bartodziejach w Bydgoszczy

38 transakcji
Razem · IV kw. 2025

IV kw. 2025 · r/r vs IV kw. 2024 · kw/kw vs III kw. 2025 · przedziały dopasowane do poziomu cen w mieście

Przedział cenowyTransakcjeUdział
do 200 tys. zł2
r/r -kw/kw -
5,3%
200-300 tys. zł5
r/r -64,3%kw/kw -61,5%
13,2%
300-400 tys. zł14
r/r -17,6%kw/kw -33,3%
36,8%
400-500 tys. zł9
r/r -18,2%kw/kw +28,6%
23,7%
500-650 tys. zł5
r/r -kw/kw -
13,2%
650-800 tys. zł1
r/r -kw/kw -
2,6%
powyżej 800 tys. zł2
r/r -kw/kw -
5,3%
Łącznie38
r/r -17,4%kw/kw -25,5%
100%
razem 941
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Metraż

Metraż mieszkania na Bartodziejach w Bydgoszczy

50,2 m²+12,1 % kw/kw+12,2 % r/r
grudzień 2025 · 6 transakcji · zmiany: IV kw. 2025
+17,4 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Struktura transakcji według metrażu na Bartodziejach w Bydgoszczy

38 transakcji
Razem · IV kw. 2025
razem 939
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Bartodzieje na tle Bydgoszczy

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto7652+17,9%63
Nowy Fordon7533+1,7%42
Szwederowo7747+6,4%38
Leśne8193-0,1%31
Wyżyny8178+8,3%23
Bartodzieje7377+6,4%20
Kapuściska7710+11,7%16
Okole10 166+24,1%15
Górzyskowo8548+18,5%13
Wzgórze Wolności7604+0,6%12
Tatrzańskie6724+8,1%11
Bielawy8797+15,9%10
Czyżkówko9513-0,3%8
Stary Fordon7418+11,1%7
Błonie7511III kw. 2025+3,3%4
Flisymało danych-4
Osowa Góra8791III kw. 2025-3
Bydgoszcz Wschód - Siernieczekmało danych-1
Jachcicemało danych-1
Łęgnowomało danych-1
Wilczak-Jary6417II kw. 2025-1
Brdyujściemało danych-0
Glinki-Rupienicamało danych-0
Łęgnowo-Wieśmało danych-0
Miedzyń-Prądymało danych-0
Piaskimało danych-0
Smukała - Opławiec - Janowomało danych-0
Terenów Nadwiślańskich8527II kw. 2025-0
Zimne Wody - Czersko Polskiemało danych-0
Mediana zł/m² i r/r: IV kw. 2025 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: lis 2025 – paź 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań na Bartodziejach w Bydgoszczy

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Bartodzieje