Bydgoszcz

Statystyki cen transakcyjnych mieszkań
na Starym Fordonie, Bydgoszcz

Przegląd

Największy wzrost ceny

Nowy Fordon

7770 zł/m², III kw. 2025

+11,2 % r/r

Największy spadek ceny

Szwederowo

7254 zł/m², III kw. 2025

−6,3 % r/r

Mediana ceny transakcyjnej mieszkań na Starym Fordonie w Bydgoszczy w III kwartale 2025: 7217 zł/m² (+2,1% r/r), 26 transakcji; ostatnie 12 mies. (gru 2024 – lis 2025): 7146 zł/m², 86 transakcji. Dane z Rejestru Cen Nieruchomości.

Ceny

Cena za m² mieszkania na Starym Fordonie w Bydgoszczy

7 689 zł/m²+9,1 % kw/kw+2,1 % r/r
listopad 2025 · 2 transakcje · zmiany: III kw. 2025
+41,1 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Cena za m² pojedynczych transakcji

—
+41,1 %
  • Mediana
  • Połowa transakcji
  • Transakcja
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Mediana cen według segmentu - Stary Fordon

III kw. 2025 · r/r vs III kw. 2024 · kw/kw vs II kw. 2025

Według metrażu

SegmentMediana zł/m²Transakcje
35-60 m²7813 zł/m²
r/r +9,5%kw/kw +8,2%
11
60-90 m²6601 zł/m²
r/r +3,1%kw/kw +5,5%
10

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Według liczby izb

SegmentMediana zł/m²Transakcje
4 izby i więcej6773 zł/m²
r/r +6,0%kw/kw +8,3%
12

Dane z aktów notarialnych · Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) · rynek wtórny

DEWELOPERUCH.PL

Cena mieszkania według metrażu na Starym Fordonie w Bydgoszczy

Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji

Liczba transakcji na Starym Fordonie w Bydgoszczy

2 transakcje
listopad 2025
razem 274
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Liczba transakcji według przedziału cenowego na Starym Fordonie w Bydgoszczy

26 transakcji
Razem · III kw. 2025

III kw. 2025 · r/r vs III kw. 2024 · kw/kw vs II kw. 2025 · przedziały dopasowane do poziomu cen w mieście

Przedział cenowyTransakcjeUdział
300-400 tys. zł15
r/r +150,0%kw/kw +7,1%
57,7%
400-500 tys. zł6
r/r -14,3%kw/kw -40,0%
23,1%
500-650 tys. zł3
r/r -kw/kw -
11,5%
powyżej 800 tys. zł2
r/r -kw/kw -
7,7%
Łącznie26
r/r +30,0%kw/kw -7,1%
100%
razem 401
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Metraż

Metraż mieszkania na Starym Fordonie w Bydgoszczy

55,7 m²+3,7 % kw/kw+14,4 % r/r
listopad 2025 · 2 transakcje · zmiany: III kw. 2025
+13,6 %
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Struktura transakcji według metrażu na Starym Fordonie w Bydgoszczy

26 transakcji
Razem · III kw. 2025
razem 388
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

Stary Fordon na tle Bydgoszczy

Dzielnicazł/m²r/rTrans.
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto7250+5,9%63
Nowy Fordon7770+11,2%42
Szwederowo7254-6,3%38
Leśne8496+7,1%31
Wyżyny7179-5%23
Bartodzieje7442-4,1%20
Kapuściska7631+11,2%16
Okole7650+2,9%15
Górzyskowo8433+4,5%13
Wzgórze Wolności7485-3,2%12
Tatrzańskie7242+9,3%11
Bielawy7749+2,5%10
Czyżkówko10 201II kw. 2025-8
Stary Fordon7217+2,1%7
Błonie7511+3,3%4
Flisymało danych-4
Osowa Góra8791-3
Bydgoszcz Wschód - Siernieczekmało danych-1
Jachcicemało danych-1
Łęgnowomało danych-1
Wilczak-Jary6417II kw. 2025-1
Brdyujściemało danych-0
Glinki-Rupienicamało danych-0
Łęgnowo-Wieśmało danych-0
Miedzyń-Prądymało danych-0
Piaskimało danych-0
Smukała - Opławiec - Janowomało danych-0
Terenów Nadwiślańskich8527II kw. 2025-0
Zimne Wody - Czersko Polskiemało danych-0
Mediana zł/m² i r/r: III kw. 2025 - ostatni kwartał dzielnicy (najdalej rok wstecz), w którym liczba transakcji to co najmniej 40% średniej kwartalnej z 10 lat (i min. 10 transakcji); inny kwartał podpisany pod medianą, r/r wobec tego samego kwartału rok wcześniej. Ranking i liczba transakcji: lis 2025 – paź 2026.

Przejdź do listy

Zobacz transakcje mieszkań na Starym Fordonie w Bydgoszczy

Lista adresów z cenami z aktów notarialnych i mapa z filtrem dzielnicy.

Mapa transakcji - Stary Fordon